Obliuotos medienos gaminiai

Filtruoti pagal

Kaina

Kaina

  • 1,00 € - 198,00 €

Storis

Storis

Plotis

Plotis

Ilgis

Ilgis

AKCIJOS

Akcija
TERMO Terasos lentos
TERMO Terasos lentos įvairių matmenų

Kaina tik 34 €/m²

Akcija
Obliuotas tašas. Išpardavimas!
Obliuotas tašas. Išpardavimas! įvairių matmenų

-40 %

Akcija
OSB plokštės
OSB plokštės įvairių matmenų

Sandėlio išpardavimas!

Akcija
Kuolai
Kuolai įvairių matmenų

-30 %

Akcija
Vidaus dailylentė STV (maumedis)
Vidaus dailylentė STV (maumedis) 12,5 x 96 x 2000

-30 %

Akcija
Dvigubo pjovimo mediena
Dvigubo pjovimo mediena įvairių matmenų impregnuota, džiovinta ir neimpregnuota

Nuolaida iki -53%

Akcija
Terasos lentos impregnuotos žaliai
Terasos lentos impregnuotos žaliai įvairių matmenų

Nuo 17,11 €/m²

Akcija
Terasos lentos impregnuotos, pušis
Terasos lentos impregnuotos, pušis ilgis 6 m

Nuo 20,00 €/m²

Akcija
Maumedžio terasa
Maumedžio terasa įvairių matmenų, b rūšis

Nuo 29,00 €/m²

Akcija
Terasos lentos impregnuotos
Terasos lentos impregnuotos ilgis iki 6 m

Nuo 21,78 €/m²

Akcija
Grindų lentos HLL
Grindų lentos HLL įvairių matmenų

Nuolaida iki 40%

Akcija
Terasos lentos impregnuotos, pušis
Terasos lentos impregnuotos, pušis įvairių matmenų, B rūšis

Nuo 14,50 €/m²

Akcija
Maumedžio terasa
Maumedžio terasa įvairių matmenų

Nuo 35,00 €/m²

Akcija
Obliuota mediena
Obliuota mediena įvairių matmenų

Nuolaida iki 50%

Spec.
Kaina
VISAS KIETAS KURAS ITIN GEROMIS KAINOMIS
VISAS KIETAS KURAS ITIN GEROMIS KAINOMIS ANGLIS, GRANULĖS, BRIKETAI RUF, NESTRO, PINIKEY
Akcija
Mediena pirčiai - pirties gultai
Mediena pirčiai - pirties gultai įvairių matmenų

-40 %

Akcija
Mediena pirčiai - dailylentės
Mediena pirčiai - dailylentės įvairių matmenų

-40 %

Akcija
Pirties mediena
Pirties mediena gultai, dailylentės ir kiti gaminiai

-15 %

Akcija
GRADUOTA KALIBRUOTA MEDIENA C18
GRADUOTA KALIBRUOTA MEDIENA C18 įvairių matmenų

Nuolaida iki 56%

Akcija
GRADUOTA KALIBRUOTA MEDIENA C24
GRADUOTA KALIBRUOTA MEDIENA C24 įvairių matmenų

Nuolaida iki 59%

Akcija
Kiti pirties gaminiai
Kiti pirties gaminiai atlošai, apsaugos, apvadai

-40 %

Akcija
TERMO pakalimo lentutės ir tašai
TERMO pakalimo lentutės ir tašai įvairių matmenų

Nuolaida iki 28%

Akcija
Tvoralentės
Tvoralentės įvairių matmenų

Nuolaida 40 %

Akcija
Pirties mediena
Pirties mediena tašeliai, grindjuostės, kampukai

-40 %

Akcija
TERASOS LENTOS NEIMPREGNUOTOS
TERASOS LENTOS NEIMPREGNUOTOS įvairių matmenų

Nuo 10 €/m²

Akcija
Dvigubo pjovimo mediena
Dvigubo pjovimo mediena 25x50x3000 ir 50x50x3000

Už pusę kainos!

Žiūrėti visus pasiūlymus

STRAIPSNIS

Kodėl obliuotos medienos gaminiai yra verti dėmesio?

Obliuotos medienos gaminiai yra itin populiarūs dėl daugiau nei kelių priežasčių. Visų pirma, jų estetinė išvaizda. Šie gaminiai yra itin gražios išvaizdos, todėl neretas nori būtent tokios medienos. Statant namą ar tvorą yra itin svarbu ne tik kokybė, bet ir išvaizda, jog tai bus pagrindinis dalykas, į ką atkreips kiti dėmesį. Nepaisant itin unikalios ir gražios išvaizdos, ši mediena yra itin patvari. Todėl įsigiję galite būti tikri, jog šis gaminys bus labai kokybiškas ir tarnaus Jums itin ilgai. Obliuotos medienos gaminiai yra patvarūs, todėl ir ilgaamžiai. Todėl galite būti tikri, jog pasirinkę būtent tokią medieną nusivilti tikrai neteks. Šią medieną įsigyti yra tikrai verta, nes ji turi ir daugelį kitų privalumų. Tokių kaip gaminimas pagal individualius matmenis ir taip toliau. Pasirinkę būtent šią medieną, galėsite būti tikri, jog išmatavimai Jums puikiai tiks, nes pats galėsite juos pasirinkti individualiai. Tai yra itin didelis privalumas. Ypač tiems, kurie dirba su mediena jau ilgą laiką ir gali numatyti ne tik kiek konkrečiai jiems prireiks medienos, bet ir kokių išmatavimų būtų geriausia. Taigi, ši mediena yra itin geras pasirinkimas dėl jos estetiškos išvaizdos, ilgaamžiškumo, patvarumo ir dar daugelio privalumų.

Kur galima įsigyti obliuotos medienos?

Šiais laikas žmonės dažniausiai negaišta laiko ieškodami tam tikrų prekių mieste. Jie nebevaikšto tarp parduotuvių ir nesiteirauja ar žino kur rasti tam tikrą prekę. Dabar dažniausiai žmonės informacijos apie prekes ieško internete. Nėra išimtis ir tarp medienos gaminių. Medieną taip pat yra itin patikima įsigyti internetu. Internete galima rasti itin daug skelbimų ir internetinių parduotuvių, kurios parduoda medieną. Pirkti internetu yra daug patogiau, tačiau gali būti, jog perkant pirmą kartą kyla nemažai klausimų. Tokiu atveju visada galite pasikonsultuoti su parduotuvės konsultantais. Dažnai yra nurodyti kontaktai. Galite susisiekti Jums patogesniu būdu ir tuomet užduoti visus rūpimus klausimus. Jeigu Jūsų nuomone atsakyta nebuvo išsamiai, tuomet galite ieškoti kitos parduotuvės, kuri pateiktų išsamesnius atsakymus. Visgi, jeigu pirkti tokiu būdu Jums atrodo nepatikima ir norite pamatyti medieną prieš perkant, tuomet galite ieškoti parduotuvių, kurios turėtų ir fizines parduotuves. Tokiu būdu galėsite būti tikri, jog mediena Jums patinka ir nereikės jos grąžinti. Jeigu vis atsiranda naujų klausimų, tuomet geriausia juos tiesiog užsirašyti ir tuomet vėl susisiekti su parduotuve. Jeigu perkate pirmą kartą ir nežinote kokios medienos Jums reikia, tuomet tai galite taip pat aptarti su konsultantu. Tai yra labai svarbu, jog galėtumėte įsigyti Jums tinkamą medieną ir netektų gailėtis.

Kokia yra obliuotos medienos kaina?

Įsigyti medieną gali būti itin brangu, jeigu Jums reikia didelio kiekio. Jeigu planuojate gaminti baldus, tuomet nereikės tiek daug, kiek reikėtų sodo nameliui. Medienos gaminių kainos labai svyruoja, nes tai priklauso nuo daugelio dalykų. Visų pirma, koks medis tai yra. Visų antra, kokie yra išmatavimai. Natūralu, jog kuo didesni išmatavimai, tuomet didesnė kaina. Todėl nereikėtų bijoti didesnių kainų. Kartais perkant brangiau yra sutaupoma, nes kuo didesni medienos išmatavimai bus, tuo mažiau Jums prireiks. Visgi, nepirkite didesnių išmatavimų vien dėl to, nes norite sutaupyti. Taip, greičiausiai tai bus pigiau. Tačiau, jeigu Jums reikia mažesnių išmatavimų, tuomet turėtumėte pirkti būtent tokius. Žinoma, didesnių išmatavimų medienos gali turėti ir kitų privalumų. Naudojant didesnius išmatavimus sutaupyti galite ir laiką. Naudojant itin smulkias medienos lentas, gali tekti dirbti daug ilgiau. Tačiau, jeigu turite savo būsimo gaminio iliuziją, nereikėtų jos keisti vien dėl to, jog norite sutaupyti. Tokiu atveju, geriau palaukite, kol bus palankesnė finansinė padėtis ir tuomet imkitės darbų.

Kiek laiko teks laukti pristatymo?

Daugelis neturi galimybės parsivežti medieną, todėl pristatymas yra siūlomas ne tik internetinėse, bet ir fizinėse parduotuvėse. Tai yra todėl, nes automobiliu itin didelių kiekių bei išmatavimų nėra galimybės parvežti. Pristatymas gali kainuoti papildomai, todėl yra labai svarbu, jog apie tai išsiaiškintumėte prieš perkant. Pristatymo laikas priklauso nuo parduotuvės. Vienos pasiūlys Jums itin greitą pristatymą, kitos pasiūlys kiek lėtesnį pristatymą. Visgi, tai neturėtų būti rodiklis. Kartais, norint nusipirkti itin kokybišką prekę, gali tekti palaukti.

Skaityti daugiau