Pristatymas

Prekes galite atsiimti mūsų sandėlyje adresu Liepkalnio g. 35A, Vilnius.

Taip pat galime organizuoti prekių pristatymą jūsų nurodytu adresu.

Prekių pristatymo kaštus ir specifiką (privažiavimo sąlygas, iškrovimo paslaugos būtinybė ir t.t.) prašome derinti atskirai su mūsų vadybininkais, susiskambinus mūsų svetainėje nurodytais kontaktiniais telefonais.

Jeigu pasirinksite pristatymo paslaugą perkant prekes elektroninėje parduotuvėje, jums bus pritaikytas automatiškai paskaičiuotas pristatymo mokestis BE iškrovimo paslaugos. Jeigu iškrovimo paslauga vis dėl to yra reikalinga, būtina susiskambinti su mūsų vadybininkais (prieš apmokant užsakymą) ir suderinti papildomus pristatymo reikalavimus, kuriems bus taikomas papildomas mokestis (iškrovimo mokestis arba spec. technikos mokestis).

Pastaba:

Automatiškai iškrovimo mokestis jau bus pritaikytas tik užsakymams nuo 3 iki 10 m3, kurių pristatymo adresas Vilnius arba Vilniaus rajonas. Visiems kitiems užsakymų variantams iškrovimo paslaugą reikia derinti atskirai.

Klientas arba kliento atstovas turi būti prekių pristatymo vietoje suderintu laiku ir užtikrinti transporto priemonės privažiavimo galimybę bei pasirūpinti prekių iškrovimu nedelsiant po prekių pristatymo (jeigu nebuvo suderinta kitaip ir nebuvo papildomai sumokėta už iškrovimo paslaugą).

Prekių perdavimo metu, klientui pastebėjus prekių kokybės ar kiekio trūkumus/ neatitikimus, atitinkamas pastabas klientas turi surašyti krovinio važtaraštyje. Kitaip pretenzijos nebus priimamos.