Pirties mediena

AKCIJOS

Akcija
C24 graduoti kalibruoti tašai
C24 graduoti kalibruoti tašai įvairių matmenų

-30 %

Akcija
Terasos lentos TERMO mediena
Terasos lentos TERMO mediena įvairių matmenų

pušis

perkant virš 20m2

Akcija
Obliuotas tašas. Išpardavimas!
Obliuotas tašas. Išpardavimas! įvairių matmenų

-39 %

Akcija
OSB plokštės
OSB plokštės įvairių matmenų

Sandėlio išpardavimas!

Akcija
Kuolai
Kuolai įvairių matmenų

-30 %

Akcija
GRADUOTA KALIBRUOTA MEDIENA
GRADUOTA KALIBRUOTA MEDIENA įvairių matmenų

-15 %

Akcija
Vidaus dailylentė STV (maumedis)
Vidaus dailylentė STV (maumedis) 12,5 x 96 x 2000

-30 %

Akcija
Dvigubo pjovimo mediena
Dvigubo pjovimo mediena įvairių matmenų impregnuota, džiovinta ir neimpregnuota

Sandėlio išpardavimas!

Akcija
Terasos lentos impregnuotos žaliai, pušis
Terasos lentos impregnuotos žaliai, pušis įvairių matmenų

Sandėlio išpardavimas!

Akcija
Terasos lentos impregnuotos, pušis
Terasos lentos impregnuotos, pušis ilgis 6 m

Sandėlio išpardavimas!

Akcija
Maumedžio terasa
Maumedžio terasa įvairių matmenų, b rūšis

Sandėlio išpardavimas!

Akcija
Terasos lentos impregnuotos, pušis
Terasos lentos impregnuotos, pušis įvairių matmenų

Sandėlio išpardavimas!

Akcija
Grindų lentos HLL
Grindų lentos HLL įvairių matmenų

Sandėlio išpardavimas!

Akcija
Terasos lentos impregnuotos, pušis
Terasos lentos impregnuotos, pušis įvairių matmenų, B rūšis

Sandėlio išpardavimas!

Akcija
Maumedžio terasa
Maumedžio terasa įvairių matmenų

Sandėlio išpardavimas!

Akcija
Obliuotas tašas.
Obliuotas tašas. įvairių matmenų

Sandėlio išpardavimas!

Akcija
GRADUOTA KALIBRUOTA MEDIENA C24
GRADUOTA KALIBRUOTA MEDIENA C24

-30 %

Spec.
Kaina
VISAS KIETAS KURAS ITIN GEROMIS KAINOMIS
VISAS KIETAS KURAS ITIN GEROMIS KAINOMIS ANGLIS, GRANULĖS, BRIKETAI RUF, NESTRO, PINIKEY
Akcija
Tvoralentės
Tvoralentės įvairių matmenų

-40 %

Žiūrėti visus pasiūlymus

STRAIPSNIS

Kaip išsirinkti pirties medieną?

Turbūt ne vienas žmogus svajoja įsirengti pirtį. Tai yra ne tik itin malonus atsipalaidavimo būdas, tačiau ir sveikas. Pirtis padeda ne tik atsipalaiduoti, bet ir padeda palaikyti gerą sveikatą. Būtent dėl šių priežasčių ne vienas nori įsirengti pirtį. Greičiausiai pirtį žmonės dažniausiai įsirengia tik vieną kartą, todėl gali būti, jog klausimų yra itin daug. Sunkiausia turbūt yra nuspręsti, kokia pirties mediena geriausia. Tai yra visiškai natūralu, jeigu nėra sukaupta daug informacijos. Visgi, jeigu planuojate įsirengti pirtį, visų pirma, turėtumėte skirti tam tikrą biudžetą. Tai yra itin svarbu, jeigu nenorite išleisti itin daug pinigų, tai Jums padės lengviau planuoti ir orientuotis. Jeigu jau skyrėte tam tikrą biudžetą, tuomet turėtumėte nuspręsti kaip vizualiai Jūsų pirtis atrodys. Pirties mediena yra ne tik įvairios formos, bet ir spalvų, taip pat, daugelis internetinių parduotuvių siūlo itin įdomių sprendimų Jūsų pirčiai, todėl turėtumėte nuspręsti kaip tai turėtų atrodyti. Jeigu idėjų nekyla, tuomet turėtumėte paieškoti internete. Galbūt rasite kokių įdomių idėjų matydami kitų žmonių pirtis, galbūt kuri nors internetinė parduotuvė turi itin įdomių variantų, kurie patraukė Jūsų akį. Jau išsirinkus kaip turėtų atrodyti Jūsų pirtis, pradėkite domėtis apie pirties medieną. Bandykite sukaupti kuo daugiau informacijos, jog žinotumėte, kurį medį pasirinkti. Medį dažniausiai galima nudažyti, todėl neturėtumėte rinktis pagal spalvą. Svarbiau turėtų būti medienos paskirtis, kokybė ir paviršius.

Ar brangu yra įsirengti pirtį?

Pirtis yra ne vienos žmogaus svajonė. Tai yra itin sveikas būdas atsipalaiduoti, todėl daugeliui šis variantas yra itin artimas. Norint įsirengti pirtį reikia nemažai. Visų pirma, Jūs turite turėti vietos. Vieta ne tik turi būti nemaža, bet ir tinkama. Labai svarbu, jog pasirinkta vieta būtų pakankamai kokybiška pirčiai. Pirtį galima įrengti arba lauke, arba viduje. Tai yra Jūsų pasirinkimas. Įrengti lauke greičiausiai kainuos brangiau. Taip pat, užtruks daugiau laiko ir reikės daugiau pastangų. Jeigu planuojat statyti pirtį lauke, turėtumėte itin atidžiai pasidomėti kaip tai daryti, jog pirtis būtų kokybiška. Norint įrengti pirtį patalpoje, reikėtų atsižvelgti į tai ar patalpa yra tinkama. Jeigu pats negalite atsakyti sau į šį klausimą, tuomet kreipkitės į profesionalūs, kurie Jums patartų ir atsakytų į rūpimus klausimus. Pirties kaina labai svyruoja. Tai priklauso nuo jos dydžio, taip pat yra aktualu pirties mediena ir kiti dalykai, kurie lems kainą. Jeigu planuojate mėgautis poilsiu pirtyje ne vienas, tuomet, žinoma, reikės didesnių patalpų, labai svarbu, jog poilsis būtų erdvioje patalpoje. Visgi, jeigu planuojate ilsėtis vienas, tuomet turėtumėte atsižvelgti į tai. Galbūt geriau yra turėti mažesnę, tačiau labiau kokybišką pirtį.

Ar galima pačiam įsirengti pirtį?

Žmonės, kurie planuoja įsirengti pirtį, taupo ne vienerius metus arba tiesiog pardavė kitą turtą. Neretai pasitaiko, jog įsirengiant pirtį norima sutaupyti. Pirtis yra itin didelis malonumas, tačiau niekam nesinori išleisti itin daug santaupų tam. Yra itin svarbu, jog turėtumėte numatytą biudžetą, į kurį galėtumėte orientuotis. Kiekvienas vyras nori įrodyti savo vyriškumą, todėl ne retas turbūt nuspręstų, jog pats nori imtis darbų. Tai yra itin geras sprendimas, jeigu jau esate dirbęs kažką panašaus, tuomet turbūt Jums nekils sunkumų. Visgi, jeigu patirties neturite, gali būti itin rizikinga įrenginėti pirtį pačiam, nes gali pasitaikyti, jog tiesiog išmesite pinigus. Jeigu nusprendėte, jog vis tiek norite pats įrengti, tuomet turite arba itin atidžiai sekti kitų patarimus, arba ieškoti žmogaus, kuris turi patirties ir Jums padės. Galite samdyti vieną darbininką, kuris žinos kaip įrengti, taip bus pigiau. Visgi, jeigu neturite patirties ir turite didelį biudžetą, geriau nebandyti dirbti paties ir samdyti profesionalą. Jis Jums ne tik įrengtų pirtį, bet ir padėtų išsirinkti pirties medieną, kas gali būti itin sunku, jeigu renkatės pirmą kartą. Taip pat, profesionalas žinos ne tik kaip parinkti tinkamą medieną, bet ir turės visus reikalingus darbo įrankius, kurių Jums nereikės pirkti. Visgi, gali būti, jog įrankių neturės, tokiu atveju išlaidų bus daugiau. Jeigu nenorite išleisti daug pinigų ir manote, jog sugebėsite įrengti pats, tuomet yra labai svarbu, jog vadovautumėtės instrukcijomis, įsigytumėte visas reikalingas priemones, taip pat yra svarbu, jog laiku atsisakytumėte savo plano įgyvendinimo savarankiškai, jeigu nesiseka, ir kreiptumėtės į profesionalus.

Skaityti daugiau