Kietas kuras

Filtruoti pagal

Kaina

Kaina

  • 2,00 € - 15,00 €

Storis

Storis

Plotis

Plotis

Ilgis

Ilgis

Mediena

Mediena

Rasta 13 prekės(-ių).

Rodoma 1-12 iš 13 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

AKCIJOS

Akcija
TERMO Terasos lentos
TERMO Terasos lentos įvairių matmenų

Kaina nuo 29,51 €/m² (perkant nuo 20m²)

Akcija
Terasos lentos impregnuotos, pušis
Terasos lentos impregnuotos, pušis įvairių matmenų

Kaina nuo 16 Eur/m2

Akcija
Kuolai uz pusę kainos! Sandėlio išpardavimas
Kuolai uz pusę kainos! Sandėlio išpardavimas įvairių matmenų

Nuolaida iki -50 %

Akcija
Dvigugo pjovimo mediena neapdorota arba impregnuota arba dziovinta
Dvigugo pjovimo mediena neapdorota arba impregnuota arba dziovinta įvairių matmenų

Nuolaida iki -26%

Akcija
AKCIJA ! Degintos maumedzio terasos lentos
AKCIJA ! Degintos maumedzio terasos lentos įvairių matmenų

-30 %

Akcija
Maumedzio terasos
Maumedzio terasos įvairių matmenų

Kaina nuo 27 Eur/m2

Akcija
Sandėlio išpardavimas! Obliuota mediena
Sandėlio išpardavimas! Obliuota mediena įvairių matmenų

Nuolaida iki 80%

Akcija
Sandėlio išpardavimas! PIRIETES MEDIENA
Sandėlio išpardavimas! PIRIETES MEDIENA gultai, dailylentės ir kiti gaminiai

-Nuolaida iki 62 %

Akcija
GRADUOTA KALIBRUOTA MEDIENA C24
GRADUOTA KALIBRUOTA MEDIENA C24 įvairių matmenų

Nuolaida iki 58%

Akcija
Sandėlio išpardavimas! Klijuota mediena
Sandėlio išpardavimas! Klijuota mediena įvairių matmenų

-Nuolaida iki 48 %

Akcija
Sandėlio išpardavimas! Turėklams ir kitiems laiptų elementams
Sandėlio išpardavimas! Turėklams ir kitiems laiptų elementams

Nuolaida iki 86 %

Akcija
Vidaus dailylentės
Vidaus dailylentės įvairių matmenų

IŠPARDAVIMAS nuolaida iki 57%

Akcija
Lauko dailylentės, eglė, pušis, maumedis
Lauko dailylentės, eglė, pušis, maumedis įvairių matmenų

IŠPARDAVIMAS nuolaidos iki -70%

Akcija
Sandėlio išpardavimas! Ovalinio profilio dailylentė SO
Sandėlio išpardavimas! Ovalinio profilio dailylentė SO

nuolaida iki -68%

Akcija
Sandėlio išpardavimas! Tašai obliuoti apvalūs
Sandėlio išpardavimas! Tašai obliuoti apvalūs

IŠPARDAVIMAS nuolaidos iki -69%

Akcija
VISAS KIETAS KURAS ITIN GEROMIS KAINOMIS
VISAS KIETAS KURAS ITIN GEROMIS KAINOMIS ANGLIS, GRANULĖS, BRIKETAI RUF, NESTRO, PINIKEY
Akcija
Kiti pirties gaminiai
Kiti pirties gaminiai atlošai, apsaugos, apvadai, suolas-gultas drebulė

Nuolaida iki 50%

Akcija
Dažyta dailylentė
Dažyta dailylentė

Nuo 16,97 €/vnt.

Akcija
Graduotai medienai 45*145, 45*220 ir 45*70
Graduotai medienai 45*145, 45*220 ir 45*70

Nuolaida iki 77%

Akcija
Grindų lentos, maumedis, eglė, pušis, neapdorotos, sendintos, dazytos
Grindų lentos, maumedis, eglė, pušis, neapdorotos, sendintos, dazytos

IŠPARDAVIMAS nuolaidos iki -74%

Žiūrėti visus pasiūlymus

STRAIPSNIS

Kas yra kietas kuras?

Kietas kuras yra kuro tipo, kuris yra itin plačiai naudojamas visoje Lietuvoje. Kietas kuras yra itin paplitęs kaimo gatvėse bei tarp nuosavų namų. Kieto kuro yra įvairiausių rūšių. Plačiausiai naudojama yra malkos. Pastaruoju metu vis labiau plinta alternatyvių kieto kuro rūšių naudojimas, tokių kaip granulės bei briketai. Visgi, kietas kuras šiuo metu yra vienas dažniausių pasirinkimų. Tokio tipo kurą įsigyti yra itin paprasta, nes jis yra labai paklausus, todėl ir pasiūla yra itin didelė. Jei prieš tai neteko susidurti su kietuoju kuru, prieš naudodami geriau pasidomėkite kam jis yra skirtas ir kaip jį naudoti. Tai yra itin svarbu, norint, jog nepakenktumėte nei sau, nei aplinkiniams. Kietas kuras yra itin dažnas pasirinkimas, tačiau nemokant jo tinkamai panaudoti, galite turėti rimtų pasėkmių. Yra nemažiau svarbu įsigyti kietąjį kurą tik iš žinomų gamintojų. Rinktis nežinomą gamintoją arba pakuotę, kur gamintojas net nėra minimas, būtų itin rizikinga, todėl prieš pasirenkant būtinai paieškokite nors kiek informacijos.

Kiek kainuoja kietasis kuras?

Kietas kuras nėra pigus. Perkant mažą kiekį galima nusipirkti pigiau, tačiau prireikus visos pakuotęs greičiausiai išleisite nemažai. Priklausomai nuo gamintojo bei kiekio kietas kuras gali kainuoti net šimtą eurų ar daugiau. Labai svarbu, jog prieš pirkdami pasidomėtumėte kokio konkrečiai Jums reikia ir iš kur geriausia yra įsigyti. Pirkdami turėkite omenyje, jog perkate ne tik brangų daiktą, bet ir už nemažą kainą. Todėl net ir nesukėlus sau pavojaus, liksite nukentėję, nes būsite išleidę nemažai santaupų. Labai svarbu žinoti iš kur pirkti. Paklauskite pažįstamų, galbūt jie pateiks Jums gerų rekomendacijų. Pirkdami didesnį kiekį galite tikėtis nuolaidų, todėl žinant, jog prireiks daugiau, geriau būtų įsigyti iš karto didesnį kiekį. Taip būsite tikri, jog pirkote geriausia kaina. Jeigu nenorite pirmąjį kartą pirkti daugiau, tuomet geriausia būtų palaukti nuolaidų. Akcijos dažnai yra taikomos internetinėse parduotuvėse, todėl jeigu planuojate pirkti pigiau, geriausia ieškoti būtent ten.

Kaip išsirinkti kietąjį kurą?

Perkant pirmą kartą gali būti kiek sunku išsirinkti kietąjį kurą. Tai yra todėl, jog yra įvairių gamintojų, rūšių. Labai svarbu, jog perkant rinktumėtės ne tik pagal kainą. Nepirkite kietojo kuro vien dėl mažos kainos, jeigu neatrodo patikimas pardavėjas. Geriausia būtų pirkti iš patikimo pardavėjo, geriausiu atveju tai būtų parduotuvė. Svarbu atkreipti dėmesį ne tik į kainą, bet ir pakuotę. Tai yra ne mažiau svarbu. Jeigu pakuotė yra įtartina, nereikėtų pirkti kietojo kuro. Žinomi gamintojai pasirenka išskirtines pakuotes, jog būtų lengviau atskirti jų gamintojo ženklą, jeigu pakuotė yra itin keista ir įpakavimas yra įtartinas, galbūt su skylutėmis ar įplyšimais, reikėtų atsisakyti šio pirkinio. Žinoma, jeigu užsisakėte prekę su pristatymu, gali būti, jog tai yra dėl atvežimo, todėl reikėtų atsižvelgti ir į tai. Labai svarbu, jog renkantis atkreiptumėte dėmesį ir į jo paskirtį. Kietasis kuras yra gaminamas iš skirtingų medžiagų, todėl yra itin svarbu, jog pasirinktumėte sau tinkamiausią. Jeigu įsigytas kuras Jūsų netenkins, nepirkite to pačio antro kartą, išmėginkite kitą, tuomet palyginkite. Tokiu būdu išsirinksite sau labiausiai tinkantį ir patinkantį.

Kur galima įsigyti kietąjį kurą?

Šiais laikais įvairiose parduotuvėse galite rasti itin įvairių prekių. Tačiau dažnai prireikus tam tikros prekės kyla klausimų apie jos radimą. Kietas kuras yra itin populiari prekė, bet vis tiek įsigijant pirmą kartą galima nežinoti kur rasti. Kietojo kuro ieškoti geriausia yra internete. Ten rasite itin daug skelbimų, taip pat ir internetinių parduotuvių, kurios tai pardavinėja. Pirkdamas internetu Jūs ne tik sutaupysite laiką ir santaupas, bet ir sveikatą, nes nereikės sunkiai tempti, kietas kuras bus pristatytas Jums į namus. Jeigu internetinių parduotuvių asortimentas Jūsų netenkina, peržiūrėkite skelbimų portalus. Ten neretai būna gerų pasiūlymų. Visgi, yra ir tokių, kurie perpardavinėja brangiau, todėl yra itin svarbu, jog rinktumėtės itin atidžiai ir tikrintumėte kainas. Juk niekas nenori mokėti daugiau, jeigu galima sumokėti mažiau. Jeigu pirkti internetu nenorite, tuomet paieškokite parduotuvės savo mieste. Tokių parduotuvių tikrai turėtų būti bent viena net ir mažuose miesteliuose. Paieškokite skelbimų laikraščiuose, kai kurie iki šiol nemėgsta naudotis internetu, todėl skelbimus talpina būtent ten.

Skaityti daugiau