Kietas kuras

Filtruoti pagal

Kaina

Kaina

  • 1,00 € - 16,00 €

Storis

Storis

Plotis

Plotis

Ilgis

Ilgis

AKCIJOS

Akcija
Laiptų pakopoms, turėklams ir kitiems laiptų elementams
Laiptų pakopoms, turėklams ir kitiems laiptų elementams

Nuolaida iki 50%

Akcija
TERMO Terasos lentos
TERMO Terasos lentos įvairių matmenų

Kaina tik 34 €/m²

Akcija
OSB plokštės
OSB plokštės įvairių matmenų

Sandėlio išpardavimas!

Akcija
Kuolai
Kuolai įvairių matmenų

-55 %

Akcija
Terasos lentos impregnuotos žaliai
Terasos lentos impregnuotos žaliai įvairių matmenų

Nuo 11.17 €/m²

Akcija
Terasos lentos impregnuotos, pušis
Terasos lentos impregnuotos, pušis

Nuo 13.50 €/m²

Akcija
Maumedžio terasa
Maumedžio terasa

Nuo 32.40 €/m²

Akcija
Obliuota mediena
Obliuota mediena įvairių matmenų

Nuolaida iki 65%

Spec.
Kaina
VISAS KIETAS KURAS ITIN GEROMIS KAINOMIS
VISAS KIETAS KURAS ITIN GEROMIS KAINOMIS ANGLIS, GRANULĖS, BRIKETAI RUF, NESTRO, PINIKEY
Akcija
Pirties mediena
Pirties mediena gultai, dailylentės ir kiti gaminiai

-Nuo 20,60 €/m² %

Akcija
GRADUOTA KALIBRUOTA MEDIENA C18
GRADUOTA KALIBRUOTA MEDIENA C18 įvairių matmenų

Nuolaida iki 63%

Akcija
GRADUOTA KALIBRUOTA MEDIENA C24
GRADUOTA KALIBRUOTA MEDIENA C24 įvairių matmenų

Nuolaida iki 61%

Akcija
Kiti pirties gaminiai
Kiti pirties gaminiai atlošai, apsaugos, apvadai

-40 %

Akcija
Tvoralentės
Tvoralentės įvairių matmenų

Nuolaida 40 %

Akcija
Dvigubo pjovimo mediena
Dvigubo pjovimo mediena 25x50x3000

Už pusę kainos!

Akcija
Akcija fanerai
Akcija fanerai Visi

-60% €/vnt.

Žiūrėti visus pasiūlymus

STRAIPSNIS

Kas yra kietas kuras?

Kietas kuras yra kuro tipo, kuris yra itin plačiai naudojamas visoje Lietuvoje. Kietas kuras yra itin paplitęs kaimo gatvėse bei tarp nuosavų namų. Kieto kuro yra įvairiausių rūšių. Plačiausiai naudojama yra malkos. Pastaruoju metu vis labiau plinta alternatyvių kieto kuro rūšių naudojimas, tokių kaip granulės bei briketai. Visgi, kietas kuras šiuo metu yra vienas dažniausių pasirinkimų. Tokio tipo kurą įsigyti yra itin paprasta, nes jis yra labai paklausus, todėl ir pasiūla yra itin didelė. Jei prieš tai neteko susidurti su kietuoju kuru, prieš naudodami geriau pasidomėkite kam jis yra skirtas ir kaip jį naudoti. Tai yra itin svarbu, norint, jog nepakenktumėte nei sau, nei aplinkiniams. Kietas kuras yra itin dažnas pasirinkimas, tačiau nemokant jo tinkamai panaudoti, galite turėti rimtų pasėkmių. Yra nemažiau svarbu įsigyti kietąjį kurą tik iš žinomų gamintojų. Rinktis nežinomą gamintoją arba pakuotę, kur gamintojas net nėra minimas, būtų itin rizikinga, todėl prieš pasirenkant būtinai paieškokite nors kiek informacijos.

Kiek kainuoja kietasis kuras?

Kietas kuras nėra pigus. Perkant mažą kiekį galima nusipirkti pigiau, tačiau prireikus visos pakuotęs greičiausiai išleisite nemažai. Priklausomai nuo gamintojo bei kiekio kietas kuras gali kainuoti net šimtą eurų ar daugiau. Labai svarbu, jog prieš pirkdami pasidomėtumėte kokio konkrečiai Jums reikia ir iš kur geriausia yra įsigyti. Pirkdami turėkite omenyje, jog perkate ne tik brangų daiktą, bet ir už nemažą kainą. Todėl net ir nesukėlus sau pavojaus, liksite nukentėję, nes būsite išleidę nemažai santaupų. Labai svarbu žinoti iš kur pirkti. Paklauskite pažįstamų, galbūt jie pateiks Jums gerų rekomendacijų. Pirkdami didesnį kiekį galite tikėtis nuolaidų, todėl žinant, jog prireiks daugiau, geriau būtų įsigyti iš karto didesnį kiekį. Taip būsite tikri, jog pirkote geriausia kaina. Jeigu nenorite pirmąjį kartą pirkti daugiau, tuomet geriausia būtų palaukti nuolaidų. Akcijos dažnai yra taikomos internetinėse parduotuvėse, todėl jeigu planuojate pirkti pigiau, geriausia ieškoti būtent ten.

Kaip išsirinkti kietąjį kurą?

Perkant pirmą kartą gali būti kiek sunku išsirinkti kietąjį kurą. Tai yra todėl, jog yra įvairių gamintojų, rūšių. Labai svarbu, jog perkant rinktumėtės ne tik pagal kainą. Nepirkite kietojo kuro vien dėl mažos kainos, jeigu neatrodo patikimas pardavėjas. Geriausia būtų pirkti iš patikimo pardavėjo, geriausiu atveju tai būtų parduotuvė. Svarbu atkreipti dėmesį ne tik į kainą, bet ir pakuotę. Tai yra ne mažiau svarbu. Jeigu pakuotė yra įtartina, nereikėtų pirkti kietojo kuro. Žinomi gamintojai pasirenka išskirtines pakuotes, jog būtų lengviau atskirti jų gamintojo ženklą, jeigu pakuotė yra itin keista ir įpakavimas yra įtartinas, galbūt su skylutėmis ar įplyšimais, reikėtų atsisakyti šio pirkinio. Žinoma, jeigu užsisakėte prekę su pristatymu, gali būti, jog tai yra dėl atvežimo, todėl reikėtų atsižvelgti ir į tai. Labai svarbu, jog renkantis atkreiptumėte dėmesį ir į jo paskirtį. Kietasis kuras yra gaminamas iš skirtingų medžiagų, todėl yra itin svarbu, jog pasirinktumėte sau tinkamiausią. Jeigu įsigytas kuras Jūsų netenkins, nepirkite to pačio antro kartą, išmėginkite kitą, tuomet palyginkite. Tokiu būdu išsirinksite sau labiausiai tinkantį ir patinkantį.

Kur galima įsigyti kietąjį kurą?

Šiais laikais įvairiose parduotuvėse galite rasti itin įvairių prekių. Tačiau dažnai prireikus tam tikros prekės kyla klausimų apie jos radimą. Kietas kuras yra itin populiari prekė, bet vis tiek įsigijant pirmą kartą galima nežinoti kur rasti. Kietojo kuro ieškoti geriausia yra internete. Ten rasite itin daug skelbimų, taip pat ir internetinių parduotuvių, kurios tai pardavinėja. Pirkdamas internetu Jūs ne tik sutaupysite laiką ir santaupas, bet ir sveikatą, nes nereikės sunkiai tempti, kietas kuras bus pristatytas Jums į namus. Jeigu internetinių parduotuvių asortimentas Jūsų netenkina, peržiūrėkite skelbimų portalus. Ten neretai būna gerų pasiūlymų. Visgi, yra ir tokių, kurie perpardavinėja brangiau, todėl yra itin svarbu, jog rinktumėtės itin atidžiai ir tikrintumėte kainas. Juk niekas nenori mokėti daugiau, jeigu galima sumokėti mažiau. Jeigu pirkti internetu nenorite, tuomet paieškokite parduotuvės savo mieste. Tokių parduotuvių tikrai turėtų būti bent viena net ir mažuose miesteliuose. Paieškokite skelbimų laikraščiuose, kai kurie iki šiol nemėgsta naudotis internetu, todėl skelbimus talpina būtent ten.

Skaityti daugiau