Klijuota mediena

Filtruoti pagal

Kaina

Kaina

  • 48,00 € - 640,00 €

Plotis

Plotis

Storis

Storis

Ilgis

Ilgis

AKCIJOS

Akcija
C24 graduoti kalibruoti tašai
C24 graduoti kalibruoti tašai įvairių matmenų

-30 %

Akcija
Terasos lentos TERMO mediena
Terasos lentos TERMO mediena įvairių matmenų

pušis

perkant virš 20m2

Akcija
Obliuotas tašas. Išpardavimas!
Obliuotas tašas. Išpardavimas! įvairių matmenų

-39 %

Akcija
OSB plokštės
OSB plokštės įvairių matmenų

Sandėlio išpardavimas!

Akcija
Kuolai
Kuolai įvairių matmenų

-30 %

Akcija
GRADUOTA KALIBRUOTA MEDIENA
GRADUOTA KALIBRUOTA MEDIENA įvairių matmenų

-15 %

Akcija
Vidaus dailylentė STV (maumedis)
Vidaus dailylentė STV (maumedis) 12,5 x 96 x 2000

-30 %

Akcija
Dvigubo pjovimo mediena
Dvigubo pjovimo mediena įvairių matmenų impregnuota, džiovinta ir neimpregnuota

Sandėlio išpardavimas!

Akcija
Terasos lentos impregnuotos žaliai, pušis
Terasos lentos impregnuotos žaliai, pušis įvairių matmenų

Sandėlio išpardavimas!

Akcija
Terasos lentos impregnuotos, pušis
Terasos lentos impregnuotos, pušis ilgis 6 m

Sandėlio išpardavimas!

Akcija
Maumedžio terasa
Maumedžio terasa įvairių matmenų, b rūšis

Sandėlio išpardavimas!

Akcija
Terasos lentos impregnuotos, pušis
Terasos lentos impregnuotos, pušis įvairių matmenų

Sandėlio išpardavimas!

Akcija
Grindų lentos HLL
Grindų lentos HLL įvairių matmenų

Sandėlio išpardavimas!

Akcija
Terasos lentos impregnuotos, pušis
Terasos lentos impregnuotos, pušis įvairių matmenų, B rūšis

Sandėlio išpardavimas!

Akcija
Maumedžio terasa
Maumedžio terasa įvairių matmenų

Sandėlio išpardavimas!

Akcija
Obliuotas tašas.
Obliuotas tašas. įvairių matmenų

Sandėlio išpardavimas!

Akcija
GRADUOTA KALIBRUOTA MEDIENA C24
GRADUOTA KALIBRUOTA MEDIENA C24

-30 %

Spec.
Kaina
VISAS KIETAS KURAS ITIN GEROMIS KAINOMIS
VISAS KIETAS KURAS ITIN GEROMIS KAINOMIS ANGLIS, GRANULĖS, BRIKETAI RUF, NESTRO, PINIKEY
Akcija
Tvoralentės
Tvoralentės įvairių matmenų

-40 %

Žiūrėti visus pasiūlymus

STRAIPSNIS

Kur galima įsigyti klijuotą medieną?

Jeigu statybos darbus planuojate pirmą kartą, turbūt Jums tenka susidurti su itin daug iššūkių. Vieni didžiausių iššūkių kaip ne tik išsirinkti prekę, bet ir surasti. Surasti prekes gali kartais būti tikras iššūkis. Dažnai taip būna, jeigu prekė nėra paklausi, natūralu, jog ir pasiūlos tuomet nebus daug. Medienos yra itin daug skirtingų rūšių, todėl išsirinkti gali būti labai sunku. Tai yra kiek lengviau, jeigu dirbate su profesionalais arba žmonėmis, kurie yra dirbę panašius darbus. Klijuota mediena daugeliui žmonių nėra girdėta. Tai nėra kasdieninė prekė, tačiau jeigu ruošiatės įsirengti namus, tuomet jos Jums greičiausiai prireiks. Klijuotos medienos ieškoti geriausia yra internete. Čia rasite ne tik internetinių svetainių bei parduotuvių, bet ir skelbimų portalų, kuriuose yra skelbimų. Labiausiai dėmesį reikėtų atkreipti į internetines parduotuves bei svetaines. Labai svarbu, jog pardavėjas ir būtų gamintojas, tačiau jeigu Jūsų išsirinkta parduotuvė yra tik tarpininkė, tuomet yra svarbu, jog būtų nurodyti tiekėjai ir jie būtų patikimi. Tai yra labai svarbu, jeigu norite įsigyti kokybišką prekę. Internetinę parduotuvę geriausia rinktis todėl, nes joje yra itin didelis asortimentas ir labai daug informacijos. Tai yra itin svarbu, nes informacija dažniausiai yra itin naudinga, jeigu perkate klijuotą medieną pirmą kartą. Rinktis būtent tokią parduotuvę yra gerai dar ir todėl, nes su parduotuve yra itin lengva susisiekti. Visada yra nurodytas telefono numeris bei elektroninis paštas, kuriuo Jūs galite susisiekti ir gauti visą reikalingą informaciją. Jeigu kontaktai nėra nurodyti, tuomet greičiausiai yra susisiekimo formą, tiesiog užpildykite ją ir su Jumis bus susisiekta. Internetinėje parduotuvėje pirkti yra daug praktiškiau dar ir dėl to, jog yra surašyta visa Jums aktuali informacija. Dar prieš perkant žinosite apie pristatymą, jo trukmę ir visą kitą. Skelbimų portalai yra irgi geras pasirinkimas, tačiau skelbimus peržiūrėti reikėtų itin atidžiai. Yra gerų pasiūlymų, kurie yra tiesiai iš gamintojų. Tačiau yra ir tokių, kurie tiesiog perparduoda klijuotą medieną brangiau. Tokiu atveju, nereikėtų rinktis tokį variantą. Už tai Jūs sumokėsite ne tik daugiau, bet ir tai nėra itin patikimas variantas, nes nežinote nei iš kur mediena, nei kur ji buvo laikyta.

Kaip išsirinkti?

Jeigu jau nusprendėte, jog Jums reikia klijuotos medienos, tuomet liko tik išsirinkti. Rinktis reikėtų pagal kelis kriterijus. Visų pirma, atkreipkite dėmesį į tai, ką planuojate daryti. Pagal tai turėtumėte nuspręsti kokio medžio Jums reikės ir kokių išmatavimų. Labai svarbu, jog tai būtumėte nusprendes prieš kreipiantis į pardavėją. Priešingu atveju, gali būti, jog Jums teks turėti itin neišsamią konsultaciją, nes pardavėjas negalės atsakyti Jums išsamiai į klausimus, jeigu nieko neklausite konkrečiai. Jog taip nenutiktų, svarbu, jog ateitumėte pasiruošęs. Jeigu nusprendėte, ką konkrečiai norite daryti, tačiau nežinote ko Jums reikia tai neturėtų būti problema. Patyręs pardavėjas Jums pateiks geriausius pasiūlymus, todėl galite būti tikri, jog Jūsų pasirinkimas bus tinkamas. Labai svarbu, jog išsirinktumėte tinkamą medį, išmatavimus, gamintoją, tačiau nemažiau svarbu yra ir kaina. Prieš planuojant darbus yra labai svarbu, jog turėtumėte numatytą biudžetą ir bandytumėte į jį sutilpti. Jeigu Jūsų pasirinkto varianto kaina yra per didelė, bandykite ieškoti alternatyvos. Jeigu esate tikras, jog norite būtent šio variantas, tuomet ieškokite kito gamintojo. Galbūt yra gamintojai, kurie pasiūlys Jums mažesnę kainą, galbūt pasiūlys nuolaidą. Labai svarbu, jog neapsistotumėte ties vienu gamintoju ir apsvarstytumėte įvairius galimus variantus.

Ką daryti, jeigu pasirinkote netinkamą klijuotą medieną?

Darant darbus savarankiškai neretai pasitaiko, jog tenka priimti daug prastų sprendimų. Tai nutinka ypatingai dažnai, jeigu statybos ar remonto darbai yra atliekami pirmą kartą. Išsirinkus netinkamą medieną, gali būti itin sunku ją pakeisti. Pardavėjai dažnai sutartyje nepamini to, jog galėsite grąžinti, todėl gali būti, kad teks pačiam parduoti kitam pirkėjui. Tai padaryti gali būti itin sunku, todėl yra labai svarbu, jog rinktumėtės atsakingai ir atidžiai. Kitaip gali tekti susidurti su nesklandumai, kurių buvo galima išvengti. Visgi, jeigu taip įvyko, jog mediena netiko arba nusipirkote jos per daug, tuomet bandykite susisiekti su pardavėju ir pasiūlyti jam grąžinti bent už didžiąją dalį kainos. Geriau parduoti pigiau nei laikyti nereikalingą medieną.

Skaityti daugiau