Termo mediena

Rasta 75 prekės(-ių).

Rodoma 1-12 iš 75 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

AKCIJOS

Akcija
Laiptų pakopoms, turėklams ir kitiems laiptų elementams
Laiptų pakopoms, turėklams ir kitiems laiptų elementams

Nuolaida iki 50%

Akcija
Dažytos dailylentės
Dažytos dailylentės

Nuolaida iki 50%

Akcija
TERMO Terasos lentos
TERMO Terasos lentos įvairių matmenų

Kaina tik 34 €/m²

Akcija
Obliuotas tašas. Išpardavimas!
Obliuotas tašas. Išpardavimas! įvairių matmenų

-40 %

Akcija
OSB plokštės
OSB plokštės įvairių matmenų

Sandėlio išpardavimas!

Akcija
Kuolai
Kuolai įvairių matmenų

-55 %

Akcija
Vidaus dailylentė STV (maumedis)
Vidaus dailylentė STV (maumedis) 12,5 x 96 x 2000

-30 %

Akcija
Dvigubo pjovimo mediena
Dvigubo pjovimo mediena įvairių matmenų impregnuota, džiovinta ir neimpregnuota

Nuolaida iki -53%

Akcija
Terasos lentos impregnuotos žaliai
Terasos lentos impregnuotos žaliai įvairių matmenų

Nuo 17,11 €/m²

Akcija
Terasos lentos impregnuotos, pušis
Terasos lentos impregnuotos, pušis ilgis 6 m

Nuo 20,00 €/m²

Akcija
Maumedžio terasa
Maumedžio terasa įvairių matmenų, b rūšis

Nuo 29,50 €/m²

Akcija
Terasos lentos impregnuotos
Terasos lentos impregnuotos ilgis iki 6 m

Nuo 21,78 €/m²

Akcija
Grindų lentos HLL
Grindų lentos HLL įvairių matmenų

Nuolaida iki 40%

Akcija
Terasos lentos impregnuotos, pušis
Terasos lentos impregnuotos, pušis įvairių matmenų, B rūšis

Nuo 14,50 €/m²

Akcija
Maumedžio terasa
Maumedžio terasa įvairių matmenų

Nuo 35,00 €/m²

Akcija
Obliuota mediena
Obliuota mediena įvairių matmenų

Nuolaida iki 50%

Spec.
Kaina
VISAS KIETAS KURAS ITIN GEROMIS KAINOMIS
VISAS KIETAS KURAS ITIN GEROMIS KAINOMIS ANGLIS, GRANULĖS, BRIKETAI RUF, NESTRO, PINIKEY
Akcija
Mediena pirčiai - pirties gultai
Mediena pirčiai - pirties gultai įvairių matmenų

-40 %

Akcija
Mediena pirčiai - dailylentės
Mediena pirčiai - dailylentės įvairių matmenų

-40 %

Akcija
Pirties mediena
Pirties mediena gultai, dailylentės ir kiti gaminiai

-15 %

Akcija
GRADUOTA KALIBRUOTA MEDIENA C18
GRADUOTA KALIBRUOTA MEDIENA C18 įvairių matmenų

Nuolaida iki 56%

Akcija
GRADUOTA KALIBRUOTA MEDIENA C24
GRADUOTA KALIBRUOTA MEDIENA C24 įvairių matmenų

Nuolaida iki 59%

Akcija
Kiti pirties gaminiai
Kiti pirties gaminiai atlošai, apsaugos, apvadai

-40 %

Akcija
TERMO pakalimo lentutės ir tašai
TERMO pakalimo lentutės ir tašai įvairių matmenų

Nuolaida iki 28%

Akcija
Tvoralentės
Tvoralentės įvairių matmenų

Nuolaida 40 %

Akcija
Pirties mediena
Pirties mediena tašeliai, grindjuostės, kampukai

-40 %

Akcija
TERASOS LENTOS NEIMPREGNUOTOS
TERASOS LENTOS NEIMPREGNUOTOS įvairių matmenų

Nuo 10 €/m²

Akcija
Dvigubo pjovimo mediena
Dvigubo pjovimo mediena 25x50x3000 ir 50x50x3000

Už pusę kainos!

Žiūrėti visus pasiūlymus

STRAIPSNIS

Kaip išsirinkti terasinę medieną?

Įsirengiant namus reikia priimti nemažai sprendimų. Svarbu yra kiekviena detalė, juk kiekvienas nori turėti tobulus namus. Terasinė mediena yra įvairių spalvų, dydžių, paviršių ir taip toliau. Rinktis reikia pagal daugelį kriterijų, todėl tai gali būti itin nelengvas darbas. Norint turėti svajonių namus reikia arba samdyti žmogų, kuris padės Jums kurti viziją ir ją įgyvendinti, arba turėtumėte skirti tam labai daug laiko. Renkantis medieną labai svarbu, jog iš pradžių išsirinktumėte medį. Tai nusakys ne tik spalvą, bet ir kokybę. Labai svarbu, jog nuspręstumėte ar norite natūralios, ar dažytos. Atsižvelkite ne tik į savo norus, bet ir į tai, kas tiktų. Terasinė mediena turėtų derėti prieš Jūsų namų, kiemo. Labai svarbu, jog spalvos derėtų. Kitaip gali rėžti akį ir atrodyti itin neskoningai. Renkantis turėtumėte daugiausia dėmesio skirti į tai, kas labiausiai dera. Paskui, atsižvelkite į kokybę. Svarbu yra pasidomėti. Tai galite daryti internetinėse parduotuvėse. Dažniausiai tokiose parduotuvėse yra pateikiama itin daug informacijos, kuria galima pasinaudoti, jog būtų lengviau nuspręsti. Išsirinkus spalvą ir medį, tuomet atsižvelkite į kainas. Galbūt Jūsų pasirinktas variantas yra itin brangus ir rastumėte pigesnę alternatyvą. Dažniausiai terasinės medienos kainos nesiskiria itin drastiškai, tačiau turėtumėte atsižvelgti į kainas, nes perkant didelį kiekį skirtumas gali būti kiek didesnis.

Kokios yra kainos?

Renkantis terasinę medieną yra labai svarbu atsižvelgti ne tik į savo norus, bet ir į kainą. Svarbu yra, jog renkantis kaina nebūtų prioritetas, tačiau į tai taip pat atsižvelgtumėte. Jeigu išsirinkote terasinę medieną, kurios kaina yra itin didelė, galbūt reikėtų persvarstyti savo sprendimą. Terasinės medienos išmatavimai yra skirtingi, todėl reikėtų į tai atkreipti dėmesį ir nesirinkti vien pagal kainą. Natūralu, jog mažesnio dydžio kainuos mažiau, tačiau dažniausiai apsimoka pirkti kiek didesnių išmatavimų, taip būna pigiau. Tačiau, jeigu Jums vizualiai gražiau atrodo mažesnio dydžio, tuomet  turėtumėte rinktis būtent tokias. Remontuojant namus reikėtų taupyti, tačiau taip pat reikėtų atsižvelgti į savo norus ir daryti būtent taip, kaip norite, jog paskui netektų gailėtis. Jeigu Jūsų finansinė padėtis šiuo metu neleidžia Jums įsigyti patinkančios medienos, palaukite. Tai nėra itin skubotas pirkinys, galite terasinę medieną įsigyti ir vėliau. Ji nėra pigi. Už vienetą gali tekti mokėti nuo 8 iki 20 eurų, galbūt net daugiau. Todėl labai svarbu, jog būtumėte tikri, kad šiuo metu galite sau leisti tai.

Kur geriausia yra įsigyti terasinę medieną?

Terasinę medieną išsirinkti gali būti kiek sunku. Tai yra dėl to, jog pasirinkimas yra itin platus. Kiek lengviau yra išsirinkti parduotuvę, iš kurios pirksite. Dažniausiai parduotuvės turi panašų asortimentą ir panašias kainas, todėl rinkitės tą parduotuvę, kuri pateikia geriausias sąlygas. Kai kurios siūlo atsiųsti pavyzdžius, nemokamą pristatymą ir panašiai. Labai svarbu, jog atsižvelgtumėte į tai ir tuomet nuspręstumėte. Rinktis galima tarp fizinių parduotuvių, internetinių parduotuvių, skelbimų portalų. Skelbimai turbūt yra mažiau patikimi, nes ten galite rasti įvairių pardavėjų, net ir tokių, kurie tuo užsiima savarankiškai ir labai trumpą laiko tarpą. Geriau nerizikuoti ir išsirinkti laiko patikrintą pardavėją. Jeigu renkatės terasinę medieną pirmą kartą, tuomet geriausia yra rinktis internetinėse parduotuvėse. Jose yra itin daug informacijos, kuri bus naudinga Jums renkantis terasinę medieną. Yra naudinga rinktis internetines svetaines ir todėl, nes neretai jos siūlo atsiųsti pavyzdžius. Tai yra itin naudinga, nes tokiu atveju Jūs galite matyti aiškesnį vaizdą ar tiks tam tikra spalva ir paviršius. Paprašyti galite daugiau nei kelių pavyzdžių, todėl tai yra itin puikus pasiūlymas. Žinoma, jeigu Jūsų norima parduotuvė nesiūlo tokios paslaugos, tuomet bandykite apsilankyti pas juos, galbūt jie teiks tokią galimybę. Jeigu ir tai nėra galima, tuomet pasirinkite kitą parduotuvę. Nereikėtų rizikuoti, nes netikus, gali būti, jog teks tenkintis ir tokiomis. Jeigu nusprendėte išsirinkti fizinėse parduotuvėse, tuomet rinktis gali būti kiek sunkiau. Dažnai parduotuvėje nerasite tokio plataus pasirinkimo kaip internetinėse parduotuvėse. Todėl gali būti, jog teks aplankyti daugiau nei vieną parduotuvę. Dar vienas minusas yra tas, jog nebus išsamios informacijos, kokią galite rasti internetinėse parduotuvėse, todėl gali būti, jog teks konsultuotis su konsultantu, kuris galbūt irgi negalės itin išsamiai atsakyti į Jūsų klausimus.

Skaityti daugiau