Dvitėjinės sijos

AKCIJOS

Akcija
TERMO Terasos lentos
TERMO Terasos lentos įvairių matmenų

Kaina nuo 29,51 €/m² (perkant nuo 20m²)

Akcija
Terasos lentos impregnuotos, pušis
Terasos lentos impregnuotos, pušis įvairių matmenų

Kaina nuo 16 Eur/m2

Akcija
Kuolai uz pusę kainos! Sandėlio išpardavimas
Kuolai uz pusę kainos! Sandėlio išpardavimas įvairių matmenų

Nuolaida iki -50 %

Akcija
Dvigugo pjovimo mediena neapdorota arba impregnuota arba dziovinta
Dvigugo pjovimo mediena neapdorota arba impregnuota arba dziovinta įvairių matmenų

Nuolaida iki -26%

Akcija
AKCIJA ! Degintos maumedzio terasos lentos
AKCIJA ! Degintos maumedzio terasos lentos įvairių matmenų

-30 %

Akcija
Maumedzio terasos
Maumedzio terasos įvairių matmenų

Kaina nuo 27 Eur/m2

Akcija
Sandėlio išpardavimas! Obliuota mediena
Sandėlio išpardavimas! Obliuota mediena įvairių matmenų

Nuolaida iki 80%

Akcija
Sandėlio išpardavimas! PIRIETES MEDIENA
Sandėlio išpardavimas! PIRIETES MEDIENA gultai, dailylentės ir kiti gaminiai

-Nuolaida iki 62 %

Akcija
GRADUOTA KALIBRUOTA MEDIENA C24
GRADUOTA KALIBRUOTA MEDIENA C24 įvairių matmenų

Nuolaida iki 58%

Akcija
Sandėlio išpardavimas! Klijuota mediena
Sandėlio išpardavimas! Klijuota mediena įvairių matmenų

-Nuolaida iki 48 %

Akcija
Sandėlio išpardavimas! Turėklams ir kitiems laiptų elementams
Sandėlio išpardavimas! Turėklams ir kitiems laiptų elementams

Nuolaida iki 86 %

Akcija
Vidaus dailylentės
Vidaus dailylentės įvairių matmenų

IŠPARDAVIMAS nuolaida iki 57%

Akcija
Lauko dailylentės, eglė, pušis, maumedis
Lauko dailylentės, eglė, pušis, maumedis įvairių matmenų

IŠPARDAVIMAS nuolaidos iki -70%

Akcija
Sandėlio išpardavimas! Ovalinio profilio dailylentė SO
Sandėlio išpardavimas! Ovalinio profilio dailylentė SO

nuolaida iki -68%

Akcija
Sandėlio išpardavimas! Tašai obliuoti apvalūs
Sandėlio išpardavimas! Tašai obliuoti apvalūs

IŠPARDAVIMAS nuolaidos iki -69%

Akcija
VISAS KIETAS KURAS ITIN GEROMIS KAINOMIS
VISAS KIETAS KURAS ITIN GEROMIS KAINOMIS ANGLIS, GRANULĖS, BRIKETAI RUF, NESTRO, PINIKEY
Akcija
Kiti pirties gaminiai
Kiti pirties gaminiai atlošai, apsaugos, apvadai, suolas-gultas drebulė

Nuolaida iki 50%

Akcija
Dažyta dailylentė
Dažyta dailylentė

Nuo 16,97 €/vnt.

Akcija
Graduotai medienai 45*145, 45*220 ir 45*70
Graduotai medienai 45*145, 45*220 ir 45*70

Nuolaida iki 77%

Akcija
Grindų lentos, maumedis, eglė, pušis, neapdorotos, sendintos, dazytos
Grindų lentos, maumedis, eglė, pušis, neapdorotos, sendintos, dazytos

IŠPARDAVIMAS nuolaidos iki -74%

Žiūrėti visus pasiūlymus

STRAIPSNIS

Kas yra dvitėjinės sijos?

Dvitėjinės sijos yra skirtos stogų, perdangų ir sienų konstrukcijoms įrengti. Jeigu nusprendėte, jog norite įsirengti būstą savarankiškai, gali būti, jog tenka susidurti su tuo pirmą kartą. Tokiu atveju yra labai svarbu, jog pasikonsultuotumėte su profesionalais. Žinoma, internete yra gausu informacijos, tačiau dalis jos gali būti nepatikima, likusi ne visiškai išsami, todėl yra labai svarbu, jog prieš perkant pasidomėtumėte išsamiau. Apie dvitėjines sijas galite rasti nemažai informacijos internetinėse parduotuvėse, tačiau jos gali neužtekti, jeigu norite atlikti darbus pats. Todėl, galima visada pasikonsultuoti su pardavėju ar konsultantu, ar net gamintoju nurodytais kontaktais. Labai svarbu, jog susisiekus turėtumėte aiškius klausimus. Kuo abstraktesnius klausimus užduosite, tuo daugiau šansų, jog negausite išsamaus atsakymo. Todėl prieš konsultaciją yra itin svarbu, jog nuspręstumėte ką konkrečiai norite daryti, pagalvotumėte klausimus, galbūt užsirašykite, jeigu bijote, jog pamiršite. Tuomet galima susisiekti ir gauti išsamią informaciją. Jeigu vieni pardavėjai nesuteikė išsamios informacijos, tuomet nieko negaiškite ir susisiekite su kitais, kurie galės pateikti Jums informaciją.

Kiek kainuoja dvitėjinės sijos?

Dvitėjinės sijos yra itin dažnas pasirinkimas. Jų pasiūla yra gana didelė, todėl labai svarbu, jog išsirinktumėte ne tik tinkamą pardavėją, bet ir gamintoją. Neretai pasitaiko, jog gamintojas ir būna pardavėjas. Tai yra idealus variantas, nes tuomet galite būti tikri, jog gausite geriausią kainos pasiūlymą. Visgi, jeigu Jūsų norimi gamintojai patys neparduoda, tuomet turėtumėte kreiptis į pardavėją, kuris tiesiogiai dirba su gamintoju. Tokiu būdu galite būti tikri, jog gausite gerą kainos pasiūlymą. Atliekant statybos ar remonto darbus yra labai svarbu kaina, nes dažniausiai yra nustatyti tam tikri biudžetai. Norint sutaupyti yra labai geras variantas užsisakyti daugiau. Neretai pardavėjai siūlo nuolaidas tiems, kurie užsisako daugiau. Žinoma, kartais tai gali būti netinkamas variantas, nes ne visiems reikia didesnio kiekio. Jeigu reikia daugiau, tačiau neturite kur saugiai padėti, galite susitarti su pardavėju ir pirkti visus iš karto, bet gauti ne visus iš karto. Labai svarbu, jog išsirinktumėte tinkamą prekę, kuri Jums nebus per brangi. Renkantis dvitėjines sijas gali pasitaikyti įvairios kainos, todėl, jeigu išsirinkote per brangias, ieškokite alternatyvos.

Kaip išsirinkti gamintoją?

Gamintoją reikėtų rinktis pagal kelis kriterijus. Visų pirma, atkreipkite dėmesį ar jis pats parduoda. Turėtumėte teikti pirmenybę tiems, kurie patys parduoda, nes tokiu atveju gausite geresnį kainos pasiūlymą. Visų antra, atkreipkite dėmesį į atsiliepimus. Tai yra be galo svarbu. Jeigu apie gamintoją niekas nekalba, greičiausiai jis nėra žinomas ir neturi daug patirties. Jeigu gamintojas turi daug atsiliepimų, tačiau dalis jų yra neigiama, kita teigiama, pasitikėti gali būti verta. Dažnai gamintojai sulaukia prastų atsiliepimų ne dėl savo kaltės. Kai kurie pirkėjai turi nerealių lūkesčių ar patys įsigyja prekę neapsisprendę. Tai ir lemia jų tolimesnius nusiskundimus. Jeigu įmonė turi daug atsiliepimų tai reiškia, jog ji yra žinoma ir turi daug patirties. Jeigu įmonė turi vos kelis teigiamus atsiliepimus tai nebūtinai reikš, jog yra verta ja pasitikėti. Geriausia yra kreiptis į tą įmonę, kuri yra labiausiai žinoma. Kartais pasitaiko, jog tokios įmonės teikia didesnes kainas. Tai nebūtinai reikš, jog kainos yra pakeltos, galbūt kainos yra didesnės, nes jų paslaugos yra itin kokybiškos. Visgi, renkantis pagal atsiliepimus reikėtų labai išanalizuoti, jog netektų gailėtis savo pasirinkimu. Gamintoją galite rinktis ir pagal jų internetines parduotuves ar svetaines. Kai kurios svetainės pateikia itin didelę informaciją apie savo gaminius. Tai gali būti itin svarbu, jeigu norite įsigyti Jums tinkamą prekę. Tačiau turėkite omenyje, jog dažnai pažadai lieka pažadais, todėl tai neturėtų būti pagrindinis rodiklis. Patikimą gamintoją išsirinkti gali būti gana sunku, todėl net labai svarbu atkreipti dėmesį į įvairias smulkmenas. Bandykite klausti patarimų iš žmonių, kurie atlieka statybos ar remonto darbus, galbūt jie Jums galės patarti. Yra itin svarbu, jog išsirinktumėte ne tik patikimą gamintoją, bet ir pardavėją. Labai svarbu ne tik tai, kaip buvo pagaminta, bet ir pervežimas bei laikymas. Todėl svarbu, jog pirktumėte iš aiškių pardavėjų. Nereikėtų susižavėti itin mažomis kainomis, nes gali būti, jog tokį pasiūlymą pateikiantys pardavėjai nepateiks Jums itin aukštos kokybės prekės.

Skaityti daugiau