Dvigubo pjovimo mediena

Rasta 135 prekės(-ių).

Rodoma 1-12 iš 135 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

AKCIJOS

Akcija
C24 graduoti kalibruoti tašai
C24 graduoti kalibruoti tašai įvairių matmenų

-30 %

Akcija
Terasos lentos TERMO mediena
Terasos lentos TERMO mediena įvairių matmenų

pušis

perkant virš 20m2

Akcija
Obliuotas tašas. Išpardavimas!
Obliuotas tašas. Išpardavimas! įvairių matmenų

-39 %

Akcija
OSB plokštės
OSB plokštės įvairių matmenų

Sandėlio išpardavimas!

Akcija
Kuolai
Kuolai įvairių matmenų

-30 %

Akcija
GRADUOTA KALIBRUOTA MEDIENA
GRADUOTA KALIBRUOTA MEDIENA įvairių matmenų

-15 %

Akcija
Vidaus dailylentė STV (maumedis)
Vidaus dailylentė STV (maumedis) 12,5 x 96 x 2000

-30 %

Akcija
Dvigubo pjovimo mediena
Dvigubo pjovimo mediena įvairių matmenų impregnuota, džiovinta ir neimpregnuota

Sandėlio išpardavimas!

Akcija
Terasos lentos impregnuotos žaliai, pušis
Terasos lentos impregnuotos žaliai, pušis įvairių matmenų

Sandėlio išpardavimas!

Akcija
Terasos lentos impregnuotos, pušis
Terasos lentos impregnuotos, pušis ilgis 6 m

Sandėlio išpardavimas!

Akcija
Maumedžio terasa
Maumedžio terasa įvairių matmenų, b rūšis

Sandėlio išpardavimas!

Akcija
Terasos lentos impregnuotos, pušis
Terasos lentos impregnuotos, pušis įvairių matmenų

Sandėlio išpardavimas!

Akcija
Grindų lentos HLL
Grindų lentos HLL įvairių matmenų

Sandėlio išpardavimas!

Akcija
Terasos lentos impregnuotos, pušis
Terasos lentos impregnuotos, pušis įvairių matmenų, B rūšis

Sandėlio išpardavimas!

Akcija
Maumedžio terasa
Maumedžio terasa įvairių matmenų

Sandėlio išpardavimas!

Akcija
Obliuotas tašas.
Obliuotas tašas. įvairių matmenų

Sandėlio išpardavimas!

Akcija
GRADUOTA KALIBRUOTA MEDIENA C24
GRADUOTA KALIBRUOTA MEDIENA C24

-30 %

Spec.
Kaina
VISAS KIETAS KURAS ITIN GEROMIS KAINOMIS
VISAS KIETAS KURAS ITIN GEROMIS KAINOMIS ANGLIS, GRANULĖS, BRIKETAI RUF, NESTRO, PINIKEY
Akcija
Tvoralentės
Tvoralentės įvairių matmenų

-40 %

Žiūrėti visus pasiūlymus

STRAIPSNIS

Kur galima įsigyti dvigubo pjovimo medieną?

Dažniausiai ko nors prireikus šiais laikais žmonės iš karto ieško internete. Tai ne tik sutaupo pinigus, nes internetinės parduotuvės dažniausiai pasiūlo žemesnes kainas, bet ir laiką. Prekių ieškant internete sutaupoma itin daug laiko. Juk nereikia važinėti po miestą ir ieškoti tinkamų parduotuvių, tuomet ieškoti prekių tose parduotuvėse. Dar vienas privalumas yra tas, jog internetinėse parduotuvėse asortimentas dažniausiai yra gerokai didesnis. Net jeigu ir nerasite vienoje parduotuvėje, iš karto galėsite ieškoti kitoje, reikės tik perjungti puslapį. Dvigubo pjovimo medieną taip pat geriausia yra ieškoti internete. Internete galima rasti itin daug skelbimų iš skirtingų pardavėjų. Taip pat, galima rasti internetines parduotuves, kurios pardavinėja dvigubo pjovimo medieną. Žinoma, jeigu pirkti internetinėse parduotuvėse Jums atrodo nepatikima, galite peržiūrėti parduotuves ir tuomet ieškoti informacijos, galbūt viena iš tų parduotuvių turės ir fizinę parduotuvę, kurioje galėsite apsilankyti ir įsigyti norimas prekes. Medieną galite rasti ir įvairiose skelbimų portaluose. Yra galimybė pirkti ne iš parduotuvės, o iš žmonių, kurie pardavinėja. Žinoma, tokie žmonės gali būti nusipirkę per daug medienos, todėl parduoda, nes jų tiesiog nebereikia. Galbūt turi atlikusios medienos, priežasčių gali būti įvairių. Galima rizikuoti ir pirkti iš žmonių, tačiau tai gali būti šiek tiek rizikinga, todėl daug geresnis sprendimas būtų tiesiog surasti parduotuvę internete ir pirkti iš jos. Tai ne tik lengviausias, bet ir patikimiausias būdas įsigyti medieną.

Kokia yra kaina?

Dvigubo pjovimo medieną galite įsigyti įvairiomis kainomis. Suma, kurią išleisite, priklausys ne tik nuo medienos įkainio, bet ir nuo to, kiek Jums reikės. Medienas dažniausiai pardavinėja ne tik skirtingų išvaizdų, bet ir skirtingų išmatavimų. Galima rinktis plotį bei ilgį, taip pat ir formą. 1m kaina svyruoja nuo 0.50 euro centų iki 1 euro. Tai priklauso nuo gamintojo, taip pat ir nuo pardavėjo bei kokybės. Geriausia įsigyti iš gamintojo, tokiu atveju, greičiausiai, kaina bus kiek mažesnė. Tačiau, jeigu tokios galimybės nėra, tuomet geriau pirkti didesnį kiekį iš karto. Jeigu planuojate, įsigyti didesnį kiekį medienos, tuomet geriau tai daryti iš karto arba informuokite pardavėją, jog pirksite dar. Tokiu atveju, Jūs galite tikėtis, jog Jums bus taikoma papildoma nuolaida. Jeigu žinote, jog reikės daugiau ir turite kur laikyti medieną, tokiu atveju, geriausia pirkti iš karto daugiau ir nesidrovėti paprašyti nuolaidas, nes galite nemažai sutaupyti. Žinoma, jeigu konkrečiai skaičiaus nežinote, tuomet geriau pirkti mažiau nei daugiau. Papildyti atsargas visada spėsite, todėl geriau, jog nepirktumėte daugiau nei reikia. Galite tikėtis, jog nereikalingą medieną parduosite, tačiau gali būti, jog teks medieną laikyti ilgą laiką ir galiausiai kam nors atiduoti arba išmesti, todėl geriausia būtų, jog prieš perkant apskaičiuotumėte kiek konkrečiai Jums reikia. Jeigu negalite konkrečiai apskaičiuoti, tuomet geriau tiesiog pirkite po mažą kiekį, taip turbūt negausite papildomos nuolaidos, bet būsite tikri, jog pirkote reikiamą kiekį ir nenusipirkote per daug. Visgi, jeigu apsiskaičiavote ir nusipirkote per daug, tuomet bandykite parduoti dvigubo pjovimo medieną internetu. Svarbu, jog neprašytumėte mokėti tiek, kiek mokėtų parduotuvėje, nes tokiu atveju turbūt niekas nepirks. Paprašykite šiek tiek mažiau, jog suma padengtų bent dalį nuostolių. Jeigu pirkėjas neatsirado, tuomet pagalvokite apie papildomus darbus, kuriuos galėtumėte atlikti su turima mediena arba tiesiog atiduokite. Labai svarbu, jog pasirinktumėte patikimą gamintoją ir netektų gailėtis pirkiniu. Svarbu ir tai, jog bent maždaug apskaičiuotumėte sumą, kurią teks išleisti. Tai yra labai svarbu, jog netektų nutraukti ar atidėti darbų.

Kaip išsirinkti gamintoją?

Dažnai gamintojai patys ir būna pardavėjais. Toks variantas yra pats optimaliausias, nes būsite tikri, jog perkate gamintojo darbus už mažiausią kainą. Visgi, jeigu Jūsų norimas gamintojas pats neparduoda savo gaminių, tuomet ieškokite parduotuvės, kuri pasiūlys mažiausią kainą arba nuolaidą. Visgi, jeigu Jums reikės didelio kiekio medienos, galite tartis su gamintojais ir užsisakyti tiesiai iš jų, tokiu atveju pirksite itin maža kaina. Nepasisekus nereikėtų nuliūsti, nes dažnai parduotuvės siūlo įvairias akcijas ir permokėsite ne tiek ir daug. Svarbu, jog gamintoją rinktumėtės ne pagal vieną komentarą, o pagal daugelį atsiliepimų, jog netektų gailėtis.

Skaityti daugiau