Medis visur kur pasisuksi

impregnuota mediena akcija statybines medienos akcija terasos lentos akcija terasos lentos akcija 2 rusis c24 mediena akcija c18 mediena akcija nemokamas pristatymas medienai akcija sibiro maumedzio terasa akcija juodalksnio dailylentes pirciai akcija drebules dailylentes akcija
Medžio centras

Medis Lietuvoje labai svarbus. Stengiamasi išsaugoti miškus, parkus, tačiau tuo pat metu mediniai baldai, grindys iš medžio ir kitos detalės namuose tampa kone būtinybe, mažų mažiausiai - siekiamybe. Tai normalu, nes medžiai mums reiškia daug, o gamtą laikome savo antraisiais namais. Visgi, svarbu rasti harmoniją ir išsirinkti kokybiškus medienos gaminius, kurie tarnautų ilgai, kitu atveju pernelyg dažnai keisime baldus ar grindis, sienas, o tai reikš ir daugiau iškertamų miškų.

Kokybė turi būti prioritetas

Tiek perkant medinius gaminius, tiek perkant medieną gamybai Jūsų prioritetu turėtų būti medienos kokybė. Medienos centras yra viena iš vietų, kur galite būti ramūs dėl kokybės, nes ji čia tik ypatingai aukšta. Nepaisant didelių kokybės reikalavimų medienos centre siūlomos produkcijos kainos nėra aukštesnės nei įprasta rinkoje.

Kodėl kokybė turėtų būti ypač svarbi jau minėjome, tačiau miškų išsaugojimas nėra vienintelė priežastis. Pasirinkę kokybiškesnę medieną, net jei ji ir brangesnė, ja džiaugsitės ilgiau. Ilgaamžiškumas reiškia ir retesnį jos keitimą, o tai kartu ir taupymas. Išleidę daugiau pradžioje sutaupysite pinigų vėliau. Tai tikrai naudinga!

Kokybė labai svarbi ir baldams, ir grindims, ir sienoms, ir stogo konstrukcijai ir kitose srityse. Pasirinkus medinį parketą po kelerių metų jį reikės atnaujinti, tačiau tai daroma be didesnių išlaidų jei parketas yra aukštos kokybės, o naudotos apsauginės priemonės taip pat ne iš pačios žemiausios klasės.

Baldams dažniausiai tenka keisti dalis, kurios juda. Medinių judančių dalių nėra daug, tačiau jei nuolat krūvį gauna į medį įveržtas varžtas - ta vieta gana greitai pradeda skilinėti, lūžta. Tai gali reikšti du dalykus: 1) Mechanizmas nėra tinkamai suprojektuotas 2) Pasirinkta per minkšta mediena.

Keičiant stogo dangą ir visą konstrukciją taip pat siūlome netaupyti. Medžio centras padės Jums rasti visą reikiamą medieną stogo keitimui, kuri tarnautų ilgai. Juk nenorite po kelių metų vėl atlikti kapitalinio stogo remonto vien dėl to, kad kai kur prasidėjo pernelyg stiprios medienos deformacijos. Ypač atsakingai reikėtų galvoti apie tai, kaip konstrukcija atlaikys žiemos metu užgriuvusį sniegą. Jei reguliariai nuo stogo valysite sniegą (kuris iš tiesų sunkus), galbūt tai ir nebus taip svarbu, tačiau jei žiemos metu tokios galimybės neturėsite (stogas skirtas vasarnamiui ar tiesiog nebus kaip valyti sniegą) - konstrukcija turi būti ypač tvirta.

Taupydami įvertinkite viską

Sutaupyti nori dauguma. Deja, kartais taupymas būna gana aklas ir nepamatuotas. Tokiu atveju galutinis rezultatas būna ne sutaupyta pinigų suma, o permokėta net iki kelių kartų. Priežastys čia elementarios – sutaupoma kokybės sąskaita. Puiku jei sutaupysite dėl to, ko Jums nereikia, tačiau jei taupydami parinksite per silpną, pernelyg trapią medieną ar netinkamai apdirbtą - pralošite.

Siekdami sutaupyti įvertinkite kainą dabar, tarnavimo laiką, apdirbimo medžiagų kainą, taip pat nepamirškite ir į pinigus paversti savo laiko. Juk kur kas naudingiau dirbti savo darbus nei remontuoti lūžusias detales, o jei tai galite daryti tik savo laisvalaikiu - jį maloniau leisti su šeima ar draugais, bet tikrai ne plušant ant stogo, po juo ar tvarkant išlūžusias lentynas bei valant sudužusių stiklainių šukes.

Taupyti verta, tačiau medienos kokybė turėtų būti pirmoje vietoje, nes medis mūsų namuose yra labai daug skirtingų vietų. Ieškantiems kokybės už prieinamą kainą padės medžio centras Vilniuje, laukiame atvykstant!