Dėl šių produktų teiraukitės vadybininkų. Susisiekite


Dvitėjinių sijų sistema, skirta naudoti stogų, perdangų ir sienų konstrukcijose.

Rinkoje ypač vertinamos dvitėjinių sijų sistemos stogų, perdangų ir sienų konstrukcijoms STEICOjoist ir STEICOwall. Pagrindinė dvitėjinių sijų gamybos medžiaga yra mediena. Juostos gaminamos iš techniškai džiovintos, mašininiu būdu išrūšiuotos ir, pašalinus defektus, mikrodygiais sujungtos spygliuočių medienos, kuri užtikrina nuolat aukštą kokybę ir leidžia išlaikyti nustatytus atsparumo parametrus. Naudojant sijas, galima ekonomiškai pastatyti vadinamojo pasyviojo namo konstrukciją arba rekonstruoti, renovuoti jau esamą pastatą. Kadangi sijų pjūvis stačiakampis, jos yra labai našios. Vidurinių jungiamųjų dalių gamybai naudojamos kietos labai atsparios kirpimo jėgos įtempiams medienos plokštės, kurios išilgai sujungiamos įlaidais ir suklijuojamos. Sijos atsparios ilgalaikiam gamtos poveikiui. Pirminis vidurinės jungiamosios dalies apdorojimas ir jos jungimas su juostomis vandeniui atspariais klijais atliekamas visiškai automatizuotai. Sijos gali būti pagamintos pagal specialų užsakovo pageidavimą su medienos pluošo izoliacija, o tai palengvins techninių sistemų pastate montavimą. Izoliacija įdedama tarp juostų, abiejose vidurinės jungiamosios dalies pusėse. Taigi šiluminės izoliacijos jau nereikia derinti prie sijos geometrijos – pirkėjas gauna gatavą siją su puikiomis termoizoliacinėmis savybėmis. Sijų vidurinė jungiamoji dalis pagaminta iš 6–8 mm storio medienos plokštės, tai labai sumažina, riboja šilumos „tiltelius“. STEICOwall naudojamos pastato statramsčiams, jų vidurinė jungiamoji dalis pagaminta iš 6 mm storio medienos plokštės. STEICOjoist dvitėjinės sijos naudojamos ten, kur veikia lenkimos jėgos, pavyzdžiui, perdangų sijoms ar gegnėms. Šių sijų vidurinė jungiamoji dalis pagaminta iš 8 mm storio medienos plokštės. Sija atspari kirpimo jėgos įtempiams, pasižymi labai aukšta juostoms naudojamos medienos kokybės klase. STEICOjoist sijas galima puikiai jungti ir derinti su savo pasirinktomis medžiagomis arba naudoti Steico siūlomas izoliacines medžiagas – tiek iš medžio pluošo pagamintą įpučiamą izoliaciją, tiek stabilias, elastingas plokštes. Tarpusavyje optimaliai suderintų gaminių sistema garantuoja aukščiausius termoizoliacinius parametrus. Mediena ir medienos kilmės medžiagos kartu su sienų apkalos ir apdailos plokštėmis sudaro gaisrui atsparią pertvarą, kuri atlieka veiksmingo apsauginio sluoksnio vaidmenį. Gaminiams suteikti visi būtini Europos techniniai liudijimai ir sertifikatai.

Visa Steico gaminių paletė sertifikuota FSC (Forest Stewardship Council), aukštą gamybos produkto kokybę patvirtina tarptautinio standarto ISO 9001:2000 sertifikatas. Mes visada pasiūlysime geriau, nei siūlo kiti.

Dvitėjinių sijų privalumai:

 • lengvesnės, tiesesnės, tvirtesnės, atsparesnės už paprastą medį
 • įmanomi techniniai sprendimai, ko nepasieksite su medžiu
 • aukštis – nuo 160 mm iki 500 mm
 • ilgis – nuo 0,1 m iki ištisinio 15 m
 • tiekiama pagal indvidualius projektus, tiesiai į objektą
 • sumažina šalčio „tiltelius“
 • sijos lengvos, todėl jas lengva naudoti, idealiai tinka atliekant perstatymus, kuriuose numatyti konstrukcijos storio apribojimai
 • pastovi medžiagos drėgmė garantuoja stabilius matmenis
 • didelė laikomoji geba ir tarpatramio plotas, maksimalus – iki 10 metrų
 • labai maži leidžiamieji matmenų nuokrypiai
 • pastate lengva montuoti technines sistemas, skersai nutiesti būtinas komunikacijas
 • sijos pritaikytos prie plačiai taikomų vientisos medienos ir jungiamųjų elementų matmenų
 • vidurinė jungiamoji dalis su izoliacija sudaro stačiakampį pjūvį
 • apdirbamos bendro naudojimo medienos apdirbimo įrankiais
 • sertifikuotas EU gaminys

Mes visada pasiūlysime geriau, nei siūlo kiti!

TipasPlotis, AukštisAukštis HSvoris kg/m
STEICOjoist — SJ45 *45 x 45 mm160 mm
200 mm
220 mm
240 mm
250 mm
300 mm
350 mm
360 mm
400 mm
2,3 kg/m
2,9 kg/m
3,0 kg/m
3,2 kg/m
3,3 kg/m
3,7 kg/m
4,1 kg/m
4,2 kg/m
4,6 kg/m
STEICOjoist — SJ60 *60 x 45 mm160 mm
200 mm
220 mm
240 mm
250 mm
300 mm
350 mm
360 mm
400 mm
450 mm
500 mm
3,1 kg/m
3,5 kg/m
3,7 kg/m
3,9 kg/m
4,2 kg/m
4,3 kg/m
4,7 kg/m
4,8 kg/m
5,1 kg/m
5,5 kg/m
5,9 kg/m
STEICOjoist — SJ90 *90 x 45 mm160 mm
200 mm
220 mm
240 mm
250 mm
300 mm
350 mm
360 mm
400 mm
450 mm
500 mm
4,5 kg/m
4,8 kg/m
5,0 kg/m
5,1 kg/m
3,3 kg/m
5,6 kg/m
6,0 kg/m
6,2 kg/m
6,4 kg/m
6,8 kg/m
7,2 kg/m

Galerija

STRAIPSNIS

Dvitėjinės sijos

Kas yra dvitėjinės sijos?

Dvitėjinės sijos yra skirtos stogų, perdangų ir sienų konstrukcijoms įrengti. Jeigu nusprendėte, jog norite įsirengti būstą savarankiškai, gali būti, jog tenka susidurti su tuo pirmą kartą. Tokiu atveju yra labai svarbu, jog pasikonsultuotumėte su profesionalais. Žinoma, internete yra gausu informacijos, tačiau dalis jos gali būti nepatikima, likusi ne visiškai išsami, todėl yra labai svarbu, jog prieš perkant pasidomėtumėte išsamiau. Apie dvitėjines sijas galite rasti nemažai informacijos internetinėse parduotuvėse, tačiau jos gali neužtekti, jeigu norite atlikti darbus pats. Todėl, galima visada pasikonsultuoti su pardavėju ar konsultantu, ar net gamintoju nurodytais kontaktais. Labai svarbu, jog susisiekus turėtumėte aiškius klausimus. Kuo abstraktesnius klausimus užduosite, tuo daugiau šansų, jog negausite išsamaus atsakymo. Todėl prieš konsultaciją yra itin svarbu, jog nuspręstumėte ką konkrečiai norite daryti, pagalvotumėte klausimus, galbūt užsirašykite, jeigu bijote, jog pamiršite. Tuomet galima susisiekti ir gauti išsamią informaciją. Jeigu vieni pardavėjai nesuteikė išsamios informacijos, tuomet nieko negaiškite ir susisiekite su kitais, kurie galės pateikti Jums informaciją.

Kiek kainuoja dvitėjinės sijos?

Dvitėjinės sijos yra itin dažnas pasirinkimas. Jų pasiūla yra gana didelė, todėl labai svarbu, jog išsirinktumėte ne tik tinkamą pardavėją, bet ir gamintoją. Neretai pasitaiko, jog gamintojas ir būna pardavėjas. Tai yra idealus variantas, nes tuomet galite būti tikri, jog gausite geriausią kainos pasiūlymą. Visgi, jeigu Jūsų norimi gamintojai patys neparduoda, tuomet turėtumėte kreiptis į pardavėją, kuris tiesiogiai dirba su gamintoju. Tokiu būdu galite būti tikri, jog gausite gerą kainos pasiūlymą. Atliekant statybos ar remonto darbus yra labai svarbu kaina, nes dažniausiai yra nustatyti tam tikri biudžetai. Norint sutaupyti yra labai geras variantas užsisakyti daugiau. Neretai pardavėjai siūlo nuolaidas tiems, kurie užsisako daugiau. Žinoma, kartais tai gali būti netinkamas variantas, nes ne visiems reikia didesnio kiekio. Jeigu reikia daugiau, tačiau neturite kur saugiai padėti, galite susitarti su pardavėju ir pirkti visus iš karto, bet gauti ne visus iš karto. Labai svarbu, jog išsirinktumėte tinkamą prekę, kuri Jums nebus per brangi. Renkantis dvitėjines sijas gali pasitaikyti įvairios kainos, todėl, jeigu išsirinkote per brangias, ieškokite alternatyvos.

Kaip išsirinkti gamintoją?

Gamintoją reikėtų rinktis pagal kelis kriterijus. Visų pirma, atkreipkite dėmesį ar jis pats parduoda. Turėtumėte teikti pirmenybę tiems, kurie patys parduoda, nes tokiu atveju gausite geresnį kainos pasiūlymą. Visų antra, atkreipkite dėmesį į atsiliepimus. Tai yra be galo svarbu. Jeigu apie gamintoją niekas nekalba, greičiausiai jis nėra žinomas ir neturi daug patirties. Jeigu gamintojas turi daug atsiliepimų, tačiau dalis jų yra neigiama, kita teigiama, pasitikėti gali būti verta. Dažnai gamintojai sulaukia prastų atsiliepimų ne dėl savo kaltės. Kai kurie pirkėjai turi nerealių lūkesčių ar patys įsigyja prekę neapsisprendę. Tai ir lemia jų tolimesnius nusiskundimus. Jeigu įmonė turi daug atsiliepimų tai reiškia, jog ji yra žinoma ir turi daug patirties. Jeigu įmonė turi vos kelis teigiamus atsiliepimus tai nebūtinai reikš, jog yra verta ja pasitikėti. Geriausia yra kreiptis į tą įmonę, kuri yra labiausiai žinoma. Kartais pasitaiko, jog tokios įmonės teikia didesnes kainas. Tai nebūtinai reikš, jog kainos yra pakeltos, galbūt kainos yra didesnės, nes jų paslaugos yra itin kokybiškos. Visgi, renkantis pagal atsiliepimus reikėtų labai išanalizuoti, jog netektų gailėtis savo pasirinkimu. Gamintoją galite rinktis ir pagal jų internetines parduotuves ar svetaines. Kai kurios svetainės pateikia itin didelę informaciją apie savo gaminius. Tai gali būti itin svarbu, jeigu norite įsigyti Jums tinkamą prekę. Tačiau turėkite omenyje, jog dažnai pažadai lieka pažadais, todėl tai neturėtų būti pagrindinis rodiklis. Patikimą gamintoją išsirinkti gali būti gana sunku, todėl net labai svarbu atkreipti dėmesį į įvairias smulkmenas. Bandykite klausti patarimų iš žmonių, kurie atlieka statybos ar remonto darbus, galbūt jie Jums galės patarti. Yra itin svarbu, jog išsirinktumėte ne tik patikimą gamintoją, bet ir pardavėją. Labai svarbu ne tik tai, kaip buvo pagaminta, bet ir pervežimas bei laikymas. Todėl svarbu, jog pirktumėte iš aiškių pardavėjų. Nereikėtų susižavėti itin mažomis kainomis, nes gali būti, jog tokį pasiūlymą pateikiantys pardavėjai nepateiks Jums itin aukštos kokybės prekės.

Skaityti daugiau

Prekė buvo įdėta į krepšelį

Tęsti Pirkti

Tokio kiekio prekės "" šiuo metu neturime.

Maksimalus kiekis vnt.

Tęsti pirkimą