Straipsniai

FSC sertifikuota mediena

Kas yra FSC sertifikuota mediena?

FSC sertifikuota mediena yra itin puikus pasirinkimas tiems, kurie myli gamtą. FSC yra ne pelno siekianti organizacija, kuri siekia užtikrinti miškų tvarkymą. Toks sertifikatas turi itin daug naudos. Visų pirma, turi nemažai socialinės naudos. FSC užtikrina darbuotojų saugą ir gerovę. Taip pat, yra aplinkosauginė nauda, tokia kaip biologinės įvairovės saugojimas, nykstančių rūšių ir buveinių saugojimas, miško ekologinio vientisumo ir funkcionavimo palaikymas. Yra ir ekonominė nauda. Tai yra galimybės įvairiose rinkose, eksporte, esamų klientų išlaikymas, išskirtinis produkto ženklinimas ir taip toliau. Jeigu Jums rūpi aplinka ir norite kaip labiau išsaugoti miškus, įsigysite tik FSC sertifikuotą medieną.

Kaip galima gauti FSC sertifikatą?

FSC sertifikatą gauti nėra sunku, tačiau tai gali užtrukti nemažai laiko. Labai svarbu, jog prieš įsigijant būtumėte tikri kam tai yra reikalinga. Nereikėtų įsigyti, jeigu tai darote vien dėl to, jog pritraukti daugiau klientų. Yra itin svarbu, jog jų vizija sutaptų su jūsų. Svarbu ir tai, jog atitiktumėte visus jų keliamus reikalavimus. Tai svarbu ir todėl, jog jeigu Jūs jų neatitiksite, sertifikatas nebus Jums suteiktas. Gali būti, jog teks daryti tam tikrus patobulinimus, jog galėtumėte įsigyti tokį sertifikatą. Jį gali įsigyti medienos produktų gamintojai, Lietuvos miškų urėdijos, popieriaus ir jo gaminių įmonės, privačių miškų savininkai. Toks sertifikatas yra itin naudingas dėl daugelio priežasčių.

Kodėl reikėtų įsigyti FSC sertifikatą?

Ne visi gamintojai teikia FSC sertifikuotą medieną. Tai nėra būtinybė, tačiau vis daugiau gamintojų pamąsto apie tokią galimybę ir nusprendžia įsigyti sertifikatą. Tai padaryti gali nebūti lengva, tačiau verta. Visų pirma, šį sertifikatą reikėtų įsigyti tiems, kurių vizija sutampa su šios bendrovės. Jeigu Jūs norite išsaugoti miškus, jei Jums rūpi aplinka, Jūs privalote įsigyti šį sertifikatą ir tokiu būdu pasakyti savo klientams, jog Jums tai yra svarbu. Sekančios priežastys yra kiek savanaudiškesnės. FSC sertifikuota mediena yra labiau norima. Šiais laikas žmonės yra ne tik plačių pažiūrų, bet ir yra itin populiaru būti ekologiškiems ir rūpintis aplinka. Todėl gali būti, jog įsigiję šį sertifikatą sulauksite daugiau pirkėjų ir taip gausite gerokai didesnį pelną. Taip pat, turėdami šį sertifikatą, turėsite didesnes galimybes įvairiose rinkose bei eksporte. Yra itin naudinga turėti šį sertifikatą, tačiau yra labai svarbu, jog jį įsigytumėte ne tik dėl išskirtinio produkto ženklinimo, bet ir todėl, nes Jums rūpi aplinka ir norite ją kaip labiau išsaugoti.

Ar FSC sertifikuota mediena yra brangesnė?

FSC sertifikatus įsigyja dažniausiai tie, kurie nori išsaugoti aplinką. Žinoma, atsiranda ir tokių, kurie tiesiog nori daugiau klientų, todėl nori būtent šio sertifikato. Gali būti, jog gamintojai Jums pasiūlys didesnes kainas vien dėl to. Tačiau kai kuriems gamintojams šis sertifikatas yra ne vien dėl didesnių pajamų, todėl Jums pasiūlys įprastas kainas. Labai svarbu, jog rinktumėtės gamintoją pagal savo pažiūras. Jeigu Jums nerūpi aplinka, tuomet galite nepirkti sertifikuotos medienos, tačiau, jei nuolat kalbate apie tai kaip yra svarbu išsaugoti aplinką, tuomet turėtumėte įsigyti būtent FSC sertifikuotą medieną. Dažniausiai gamintojai nurodys, jog turi sertifikatą, tačiau visada galite susisiekti ir pasidomėti ar jie jį turi. Retai, bet gali pasitaikyti, jog gamintojai turi, tačiau Jūs nepastebėjote arba ruošiasi įsigyti greitu metu. Tokiu atveju, galite tiesiog palaukti ir tuomet įsigyti.

Kur rasti FSC sertifikuotą medieną? Dažniausiai, jeigu gamintojai turite sertifikatą, jie tai bus minėję jų internetinėje parduotuvėje arba skelbime. Dažniausiai tai yra minima, nes tai pritraukia pirkėjus. Jeigu radote norimą gamintoją, tačiau nėra minima apie FSC sertifikatą, visada galite susisiekti ir pasidomėti. Jeigu gamintojai turi sertifikatą, visada galite palyginti jų kainas su kitų ir įsitikinti, jog jos nėra pakeltos vien dėl sertifikato. Tokiu atveju gali būti, jog gamintojai turi sertifikatą ne todėl, jog rūpi aplinka, o todėl, nes nori pakelti kainas. Tai yra labai svarbu, jeigu norite pasirinkti patikimą gamintoją, kurio pažiūros sutaptų su Jūsų. Jeigu Jūsų pasirinktas gamintojas neturi FSC sertifikato, tuomet visada galite paklausti ar ruošiasi įsigyti. Vis daugiau gamintojų įsigyja FSC sertifikatus, todėl yra labai daug šansų, jog sulauksite teigiamo atsakymo.

FSC® C148012 Sertifikuota Mediena

Nuo 2019 metų Vilniaus Medienos centras gavo FSC sertifikatą ir yra sertifikuota įmonė tiekti FSC sertifikatu žymimas prekes.

Galime pasiūlyti šias prekes su FSC sertifikatu:

  • pjautinė statybinė mediena;
  • graduota mediena;
  • impregnuota mediena.

Dalintis

Prekė buvo įdėta į krepšelį

Tęsti Pirkti

Tokio kiekio prekės "" šiuo metu neturime.

Maksimalus kiekis vnt.

Tęsti pirkimą